چطور پیج پرایوت اینستاگرام کسی را ببینیم؟ ۲۰۲۱ (+آموزش تصویری)

how-to-see-someones-instagram-private-page

در این مقاله رزدیزاین سعی داریم درباره اینکه “چطور پیج پرایوت اینستاگرام کسی را ببینیم؟” صحبت کنیم. اینستاگرام بدون شک محبوب ترین پلتفرم برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم با مخاطبان زیاد است. میتوانید استوری‌ های چشم‌نواز بسازید و بهترین دوستان، اعضای خانواده یا فالوورهای جدید اینستاگرام خود را تگ کنید تا بیشترین نمایش را داشته باشید. در حالی که اینستاگرام به اشتراک گذاری اجتماعی را تشویق می کند، این پلت فرم کاربران خود را از داشتن حساب های پرایوت محدود نمی کند.

اگر میخواهید ادمین حرفه ای اینستاگرام شوید یا به یک ادمین برای پیجتان نیاز دازید. به صفحه ادمین اینستاگرام مراجعه کنید.

مشاهده پیج پرایوت در اینستاگرام

اینستاگرام دو نوع حساب مختلف ارائه می دهد. یکی برای استفاده عمومی و دیگری برای استفاده شخصی است.

هنگامی که یک حساب کاربری ایجاد می کنید، عکس ها و ویدیوهای شما به طور پیش فرض برای عموم تنظیم می شوند. به عبارت دیگر، همه می توانند پست و محتوای شما را مشاهده کنند و شما را به صورت عمومی دنبال کنند. همچنین این نوع اکانت یافتن افراد در اینستاگرام با استفاده از شماره تلفن و نام کاربری را برای کاربران بسیار آسان می کند.

از آنجایی که در حساب‌های پرایوت محدودیت‌های کمی وجود دارد، این نوع عکس‌ها و ویدیوهای حساب تنها در صورتی قابل مشاهده هستند که فرد با درخواست بعدی موافقت کند.

به عبارت دیگر، فعالیت اینستاگرام شما را از دید عموم مخفی می کند. با این حال، راه های کمی برای پیدا کردن شماره تلفن یک حساب کاربری پرایوت اینستاگرام وجود دارد.

اکنون سوال این است که اگر بخواهید یک پیج پرایوت اینستاگرام را بدون فالو کردن شخصی مشاهده کنید، چه باید کرد؟ یا ممکن است بخواهید فالوورهای یک حساب پرایوت اینستاگرام را مشاهده کنید.

مثل این است که دختری را لایک کرده اید یا چهره جدیدی پیدا کرده اید که نمی توانید فراموشش کنید و می خواهید او را در اینستاگرام دنبال کنید، اما او حساب خود را پرایوت نگه داشته است.

در کمال تعجب، ابزار رایگانی به نام نمایشگر پرایوت اینستاگرام از iStaunch وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا بدون دنبال کردن حساب‌های پرایوت را مشاهده کنید.

اگر می خواهید پیج پرایوت اینستاگرام را به صورت رایگان مشاهده کنید، این نمایشگر پرایوت اینستاگرام توسط ابزار iStaunch را دوست خواهید داشت.

حقیقت،

در اینجا همچنین می‌توانید راه‌های مختلفی برای مشاهده عکس‌ها، ویدیوها، حلقه‌ها، استوری‌ ها و ویژگی‌های حساب پرایوت اینستاگرام بدون تأیید و نظرسنجی انسانی پیدا کنید.

به نظر خوب میاد؟ بیایید شروع کنیم.

چطور پیج پرایوت اینستاگرام کسی را ببینیم؟ ۲۰۲۱ (+آموزش تصویری)

نحوه مشاهده پیج پرایوت اینستاگرام

۱. نمایشگر پرایوت اینستاگرام

نمایشگر پیج پرایوت اینستاگرام را توسط iStaunch باز کنید. نام کاربری اینستاگرام خود را در کادر مشخص شده وارد کرده و دکمه view را بزنید. سپس عکس‌ها و ویدیوهای پیج های پرایوت اینستاگرام را بدون فالو کردن پیج و تایید انسانی مشاهده خواهید کرد.

بیشتر بخوانید!  الگوریتم اینستاگرام در سال 2021: چگونه بهتر دیده شویم؟!

۲. درخواست فالو کنید

how-to-see-someones-instagram-private-page-2

موثرترین و قانونی ترین راه برای مشاهده پیح پرایوت اینستاگرام این است که به سادگی دکمه آبی فالو را فشار دهید و منتظر بمانید تا شخص درخواست شما را تایید کند. مهم نیست شما را می شناسند یا نه.

پس از ارسال درخواست، صبور باشید و به آنها فرصت دهید تا به درخواست شما عمل کنند. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، درخواست فالو شما در کوتاه ترین زمان پذیرفته می شود، حتی اگر شما را نشناسند.

اگر دوست آنها یا کسی قبلاً شما را می شناسد، این احتمال تأیید درخواست شما را افزایش می دهد. هنگامی که درخواست فالو شما تأیید شد، می‌توانید به راحتی تصاویر پیج اینستاگرام و پست‌هایی مانند عکس‌ها، ویدیوها و حلقه‌ها را در اندازه واقعی مشاهده کنید.

همچنین می توانید یک پیام مستقیم به یک حساب کاربری پرایوت اینستاگرام ارسال کنید و احساسات درونی خود را بیان کنید یا اینکه چرا علاقه دارید آنها را دنبال کنید. مطمئن شوید که پیج شما واقعی است و پیام پرایوت شما قابل توجه است تا فرد راهی برای رد درخواست شما نداشته باشد.

how-to-see-someones-instagram-private-page-3

اگر میتوانید با یک پیام مستقیم توجه آنها را جلب کنید، آنها را تشویق کنید تا اکانت شما را بررسی کنند زیرا تعامل شخصی به نفع آنها است.

ما می دانیم که این ترفند به ندرت کار می کند، اما این کار را انجام می دهد و این می تواند شما را به یک پیح پرایوت بدون نگرانی بیش از حد در مورد مراحل و امتحان سایر ترفندهای پیچیده برای انجام آن برساند. مهم‌تر از همه، این همان چیزی است که اینستاگرام از کاربرانش می‌خواهد، زیرا برای دسترسی به آن باید پیح خاصی را دنبال کنند.

چطور پیج پرایوت اینستاگرام کسی را ببینیم؟ ۲۰۲۱ (+آموزش تصویری)

۳. یک حساب کاربری فیک اینستاگرام بسازید

اگر ارسال درخواست‌های فالو و پیام‌های مستقیم برای شما کار نمی‌کند، نگران نباشید. شما می توانید یک حساب کاربری فیک در اینستاگرام ایجاد کنید، اما این روش غیراخلاقی است و با شرایط پلتفرم مغایرت دارد، بنابراین این روش را با مسئولیت خود امتحان کنید.

how-to-see-someones-instagram-private-page-4

نکاتی برای ایجاد یک حساب کاربری فیک:

سعی کنید یک حساب کاربری با نام یک دختر ایجاد کنید زیرا او شانس بیشتری برای تایید دارد. (طبق تحقیقات، ۶۰ درصد از حساب های فیک شبکه های اجتماعی با نام دختران است زیرا مردم به سرعت به چنین حساب هایی پاسخ می دهند.)
همچنین برای جلب توجه، نام کاربری اینستاگرام را برای ذخیره چشم انتخاب کنید. در صورتی که نام کاربری درخواستی موجود نباشد، به راحتی می توانید نام کاربری غیر فعال اینستاگرام را مدعی شوید.
آپلود عکس های یک دختر واقعی که علایق یک زن (نه بازیگر) را نشان می دهد.
با آپلود حداقل ۸ تا ۱۰ عکس، پیج خود را تا حد امکان جذاب کنید.
برای ایجاد کنجکاوی برای هدف خود، می توانید حساب خود را نیز روی پرایوت تنظیم کنید.
پس از انجام تمام تنظیمات اولیه، درخواست دنبال کردن را برای شخصی که می خواهید ببینید ارسال کنید.
اگر درخواست شما تایید نشد، یک پیام مستقیم ارسال کنید و قصد خود را توضیح دهید.

چطور پیج پرایوت اینستاگرام کسی را ببینیم؟ ۲۰۲۱ (+آموزش تصویری)

۴. پروفایل افراد را با کمک گوگل بررسی کنید

 

بیشتر بخوانید!  مشکل We Limit How Often You Can Do Certain حل شد!

how-to-see-someones-instagram-private-page-6
اکنون، اگر مدت زیادی صبر کرده اید، اما هنوز پاسخی از طرف مقابل در مورد درخواست بعدی ارسال نشده است، باید سعی کنید آنها را در گوگل جستجو کنید.

برای این کار، کافی است به هر یک از مرورگرهای خود، کروم یا سافاری، سر بزنید و سپس نام شخصی که پیح اینستاگرام دارد را در نوار جستجو تایپ کنید.

وقتی کاربران اینستاگرام پیح های خود را پرایوت می کنند، کپی هایی از پست های خود را در گوگل می گذارند که به گوگل کمک می کند کتابخانه ای از پست های قدیمی آنها را ذخیره کند. اینها پست هایی هستند که کاربر قبل از پرایوت شدن حساب انجام داده است.

پس از بارگیری صفحه جستجو، فقط به تب تصویر بروید. پس از کلیک بر روی آن، به مجموعه نسبتاً بزرگی از پست های عمومی و تصاویر پروفایل آن شخص دسترسی خواهید داشت.

در اینجا، اگر مشتاقانه منتظر عکسی از آن شخص هستید و آنها را در قاب عکس برای یک جشن تولد غافلگیرکننده قرار می دهید، می توانید به راحتی این مرحله را طی کنید و گوگل از همه زحمت ها نجات خواهد داد.

چطور پیج پرایوت اینستاگرام کسی را ببینیم؟ ۲۰۲۱ (+آموزش تصویری)

۵. سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را جستجو کنید

اگر شخصی که می‌خواهید پروفایل اش را هک کنید، پیج را پرایوت کرده است، بدانید که اینستاگرام همه چیز و پایان همه چیز نیست، زیرا امروزه ما تعداد زیادی پلتفرم رسانه‌های اجتماعی مختلف داریم.

بنابراین، اگر یک پیح کاربری خاص پرایوت شود، می‌توانید به سادگی به سایر برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، تیک تاک، اسنپ‌چت و پینترست مراجعه کنید و همان شخص را در همه آن‌ها بررسی کنید.

اگر اکانت را در اینستاگرام پرایوت بگیرید، مطمئناً آن را در سایر سیستم عامل های رسانه اجتماعی دریافت خواهید کرد. بررسی بیو اینستاگرام آنها می تواند به شما کمک کند نام کامل آنها را پیدا کنید، که می توانید در جستجوی خود از آن استفاده کنید.

بررسی سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی به شما کمک می‌کند تا تمام عکس‌ها و اطلاعاتی را که می‌خواهید از آن شخص استخراج کنید.

چطور پیج پرایوت اینستاگرام کسی را ببینیم؟ ۲۰۲۱ (+آموزش تصویری)

۶. پروفایل کمک یک دوست را بررسی کنید

نگران نباشید اگر شخص خاصی پیج را در اینستاگرام پرایوت کرده است و شما می خواهید از پیج خود به آن دسترسی داشته باشید اما نمی توانید این کار را انجام دهید زیرا ممکن است ده ها دوست داشته باشید که آن شخص را می شناسند، درست است؟

بیشتر بخوانید!  بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام در سال 2022

اگر بله، دیگر لازم نیست منتظر بمانید زیرا آن فالوورهای معمولی شما را به طرف مقابل هدایت می کنند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که از دوست خود بپرسید که آیا می تواند حساب شما را تأیید کند و سپس پست های شخص را ذخیره کرده و برای شما فوروارد کند. به این ترتیب می توانید هر عمل و هر جزئیاتی را که می خواهید نظارت کنید.

اکنون، اگر از این واقعیت آگاه نیستید که یکی از دوستان شما نیز فردی را که می‌خواهید در اینستاگرام جستجو کنید، می‌شناسد، می‌توانید راه‌های زیادی را برای انجام آن انتخاب کنید، از جمله اینکه از طریق استاتوس‌های واتساپ از او بپرسید.

بسیاری از ترفندهای دیگر برای مشاهده پیج های پرایوت در اینستاگرام وجود دارد و بیشتر ترفندهای دیگر مربوط به استفاده از برنامه های شخص ثالث برای انجام این کار است.

همچنین بخوانید: یاب آدرس IP اینستاگرام – آدرس IP را از اینستاگرام پیدا کنید

چطور پیج پرایوت اینستاگرام کسی را ببینیم؟ ۲۰۲۱ (+آموزش تصویری)

۷. نمایشگر پیج پرایوت اینستاگرام

بسیاری از ابزارهای رایگان نمایش پیح پرایوت اینستاگرام در اینترنت موجود است. در اینجا می توانید بهترین ابزاری را بیابید که به شما امکان می دهد پیج های پرایوت را بدون اسکن مشاهده کنید.

Likecreeper یک ابزار مبتنی بر وب پیشرو است که به افراد اجازه می دهد پیح های پرایوت اینستاگرام را بدون ورود به حساب کاربری شما مشاهده کنند. می توانید به راحتی عکس ها و ویدیوهای حساب های پرایوت را به صورت ناشناس در دستگاه های Android، iPhone، Windows و Mac مرور کنید. همچنین به شما کمک می کند تا ببینید چه کسی پیح اینستاگرام شما را مشاهده کرده است.

how-to-see-someones-instagram-private-page-5

پس از انجام این فرآیند، می توانید به اینستاگرام برگردید و سپس همان نام کاربری را بررسی کنید. از این طریق می توانید همه چیز را در اکانت طرف مقابل ببینید.

کلمات اخر:

امیدواریم به تمام خواسته های شما پاسخ داده باشیم و اکنون بتوانید به اکانت پرایوت اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید که در تمام این مدت قادر به انجام آن نبودید. ما به سادگی دوست داریم مفید باشیم! اگر سوالی دارید، لطفا در قسمت نظرات زیر با من در میان بگذارید.

چطور پیج پرایوت اینستاگرام کسی را ببینیم؟ ۲۰۲۱ (+آموزش تصویری)

نسخه انگلیسی

2 دیدگاه دربارهٔ «چطور پیج پرایوت اینستاگرام کسی را ببینیم؟ ۲۰۲۱ (+آموزش تصویری)»

  1. عااااالی بود😂😂😂 مرسی واقعا
    چه ترفند خوبی برای اینکه چطور پیج پرایوت رو ببینیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.