دانلود فونت کنار [+کد تخفیف ۵%]

دانلود-فونت-کنار--1024x1024

در این مقاله رز دیزاین میخواهیم فونت کنار را به شما معرفی کنیم. دانلود فونت کنار با کد تخفیف ۵% (در انتهای صفحه) موجود است.

بعضی از فونت‌ها به‌وجود می‌آیند چون به ‌آنها نیاز داریم! فونتِ کنار پاسخی‌ست برای آن‌زمان که به فونتی هندسی و منظم برای تیترهای درشت و عبارات حساس نیاز داریم.
فونت کنار از ساختار هندسه دایروی استخراج شده است. «کنار» تنها یک وزنِ سنگین دارد که برای استفاده در تیتر و متن‌های کوتاه مناسب است. «کنار» فونتی خودنما و مغرور است و در عین حال مهربان و لطیف هم هست و گاهی هم شوخ و بازیگوش می‌شود!

دانلود-فونت-کنار-202-1024x1024

 

فونت کنار برای تمـــام فصـــول!

فونت کنار برای زبان فارسی، عربی و انگلیسی طراحـــی شده است و از زبـــان‌های اردو و کـــردی نیز پشـــتیبانی می‌کند. به‌ دلیل همـــاهنگی با حــــروفِ فارسی، برای فونت «کنار» کاراکترهای زبان انگلیسی نیز هماهــــنگ با حروف فارسی طــــراحی شده است.

دانلود-فونت-کنار-203-1024x1024

 

یک heavy واقــــعی!

فونت کنار دارای تنـــها یــــک وزن ســـنگین است که به شـــما در نمایش تیترها، عناوین و یا عبــــارات کلیدی کمک می‌کند و برای کاربردهای متــنــوع – از صـــنــعت چاپ تا فضاهای مجـــازی – درنظـــر گـــرفــته شده است. «کنار» بـــرای اســتــفاده در فـــضــاهای وب نیز بهــینــه‌ ســـازی شده است و فایـــل‌های مورد نیـــاز در کــنـــار فایل‌های اصـــلی قرار داده شده است.

دانلود-فونت-کنار-304-1024x1024

دانلود فونت کنار: یک فونت کِــــــش‌دار!

وریبل فونتِ کنار دارای یــــک متــغـــیر عرضــــی است که با آن می‌ توانید حروف «ک» و «گ» و بعضـــی از حــــروفِ چشم‌دار همانند «م» و «و» را عریــــض کنید.

 

دانلود-فونت-کنار-025-1024x1024

هر تیـــره‌ای تیـــره نیست!

مهـــم‌ ترین ویـــژگــی‌های بصری فونت کنار پس از هندســـی بودن، تیـــره و پُر بودن آن است. برای کنــتـــرل این تیـــرگی در نقاطی که تـــلاقی تیرگـــی‌ ها بیش از حـــد بوده است از inktrap یا جوهـــرگیـــر ( فرورفتگی که قابـــلـــیت پر شدن داشته باشد ) اســـتفـــاده شده که از همیـــن روی، می‌ تـــوان «کنار» را از پیشـــگــامان اســـتفاده از این تکــنیـــک در فونت فارسی به حـســاب آورد .

بیشتر بخوانید!  دانلود فونت آرتین [+کد تخفیف 5%]

دانلود-فونت-کنار-026-1024x1024

فونت کنار: حـــروف جـــایگزینِ دل‌ به‌ خــــواهی!

در فونت کنار می‌توانید با فعــــال‌سازی Stylistic Alternates از جـــایـــگزین‌هایی برای حــــرف «ک» و «گ» بهره ببرید. در صــــورت تـــمـــایل می‌ تـــوانید به صــــورت دستی این حروف جایگزین اخـــتـــیاری را در نرم‌افزارهای گرافیکی فـــعـــال کنید ( برای آشـــنایی با شیوه فعال‌سازی می‌توانید فایــــل راهــــنما در بســـته فونت کنار را مشــــاهده کنید).

دانلود-فونت-کنار-027-1024x1024

دانلود-فونت-کنار-028-1024x1024

امــــان از دســــت اینستاگرام!

به دلیـــلِ لحنِ دوگانه ( جدی و شوخی ) و خـــوانـــایی قابل قبولِ فونت کنار، کــــاربردِ آن در محــیــــط رســــانه‌های مجازی هــــمانند اینستاگرام و فیسبوک، و نیز اســــتفاده در بنــــر تبلغاتیِ ســـایـــت‌ها و اپلیــکیــشن‌ها می‌تواند به کمــــک دیزاینرها و توســـعه‌دهــــندگان وب بــیاید.

 

دانلود-فونت-کنار-201-1024x1024

 

دانلود رایگان فونت کنار

به جهت احترام به حقوق طراح، لینک دانلود رایگان فونت کنار وجود ندارد. اما شما میتوانید با کد تخفیف (اختصاصی رز دیزاین) با ۵% تخفیف خریداری کنید.

با دانلود بسته فونت کنار موارد زیر را دریافت خواهید کرد:

  1. فونت‌ پایه: با فرمــت ttf (در ۱ وزن)
  2. وب‌فونت: فونتهای ویـــژه استفاده در وبسایت با فرمتهای woff. .woff2
  3. فونت Farsi_numerals: وب فونتهای غیر اســتاندارد با نمایـــش اعداد فارســـی به هنگام تایپ کردن با صفحه کلید انگلیسی
  4. فونت Non-English: وب فونتهای فاقـــد حـــروف و کاراکترهای انگلیســـی (جهت آزادی عمل در انتخاب تایپ هم‌نشین لاتین)
  5. وریبل فونت: فونت متغیــــر که با آن میتوانید بعضـــی از حـــروف را عریـــض‌ تر کنید.

دانلود

کد تخفیف: rosedesign_5off

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.