دانلود فونت پرنیان [+کد تخفیف ۵%]

دانلود-فونت-پرنیان

در این مقاله رز دیزاین میخواهیم فونت پرنیان را به شما معرفی کنیم. دانلود فونت پرنیان با کد تخفیف ۵% (در انتهای صفحه) موجود است.

فونت پرنیان یک فــونت نمایشــی دارای بافــت گلدوزی است که روی تایپ فیس نازنین اجرا شده است. پرنــیان کاشفی طـــراح فونت با خطــوط هاشـــوری گلــدوزی کردن حـــروف را ترسیم کرده است. فونت پرنیان یک پـــروژه دانشـــجویی است که در کارگاه طراحـــی تایپ مســلم ابراهیمی انجام شده است. این فونت توســط شــهرزاد اکبری اصــلاح و اجــرای نرم افــزاری شده است. اگر میخواهید نگاه اجمالی تر به طراحی گرافیک داشته باشید یا قصد سفارش طراحی گرافیک دارید. به این صفحه مراجعه کنید.

پرنیان به معنای ابریشم و حریر است. فونت پرنیان یک فونت نمایشی است. این نوع فونت ها به هر فونتی که در ۱۵ پــوینت یا بزرگتر تنظــیم شده باشد اطـــلاق می شود. برخلـــاف تایپ متن، که برای مطالعه طـــولانی مدت در نظر گرفـــته شده است. این تــایـپ باید بتواند ســـریعا توجه خـــوانندگـــان را به خود جلب کند و آنها را متوقف کند. بـــسیاری از عـــوامـــل که یــک تایـــپ متن را مناســـب می ســـازد نیز بــــاید در تایپ نمایشی مورد توجه قرار گیرد. امــــا جلب توجه در این مهـــم تریـــن است. اگـــرچـــه شـــاید در زمـــان هایی، خوانایی چنـــدان مهم نباشد زیرا مفهوم یا پیـــام ممــکن است نیازمند فونتی پرانـــرژی و پرقـــدرت باشد. فونت سریف و سن سریف؛ ســـنز ســریف اغــــلب برای این تایـــپ استفاده میشود. زیـــرا هر آنـــچه که یک فـــونت نمایشـــی باید انجام دهد را میتواند انـــجام دهد. اما انتـخــاب های بســـیار دیگـــری نیـــز وجـــود دارند که میتوانند به هر چیـــزی ظاهری منحــصـــر به فـــرد دهند.

دانلود-فونت-پرنیان-5-1024x141دانلود-فونت-پرنیان-1024x520دانلود-فونت-پرنیان-2-2-1024x717

دانلود-فونت-پرنیان-4-1024x724

دقــت کنید فونت‌های نمایشــی مناســب اســتفاده در اندازه‌های بـــزرگ هستند و مناسب متن طـــولانی و ریز نیستند.

دانلود-فونت-پرنیان-2000-1024x620

دانلود-فونت-پرنیانmoon-rb-2000-1024x672

دانلود-فونت-پرنیانBook-MockUp-2-rb-1024x728دانلود-فونت-پرنیان-2000-973x1024دانلود-فونت-پرنیان-2000-1024x665دانلود-فونت-پرنیان-2-1024x872

دانلود رایگان فونت پرنیان

به جهت احترام به حقوق طراح، لینک دانلود رایگان فونت پرنیان وجود ندارد. اما شما میتوانید با کد تخفیف (اختصاصی رز دیزاین) با ۵% تخفیف خریداری کنید.

فونت پرنیان فقط از زبان فارسی، عربی و انگلیسی پشتیبانی می‌کند.

دانلود فونت

کد تخفیف: rosedesign_5off

بیشتر بخوانید!  دانلود فونت آرتین [+کد تخفیف 5%]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.